Hakkımızda

Home / Hakkımızda
Kurum Profili

1992 yılında kurulan TOTAL Bilişim Teknolojisi San. Ve Tic. Ltd. Şti. bilişim teknolojileri alanında hizmet sunmaktadır. Müşteri kitlemizin başında yüksek öğretim kuruluşları yeralmaktadır. Akademik dünyanın bilim ve teknolojiyi yakından izlemesi bizler için zorlayıcı da olsa aynı zamanda heyecan verici ve öğretici olmuştur.

Dördüncü Endüstriyel Devrim gerçek bir dijital dönüm üzerine inşa edilmektedir ve  uzaktan öğrenme, e-Öğrenmenin; eğitim dünyasına yeni bir şekil vermesine tanıklık ederken, geleceğin en önemli enstrümanı olacağına inanıyoruz. Eğitimin zaman ve mekandan bağımsız hale gelmesi ile iş dünyasının da dikkatini çekmektedir. İş bilgisi ve idaresinin sürekli ve hızlı değişim içerisinde bulunması okul sonrası ve yaşam boyu eğitimi rekabet unsuru hale getirmiştir. Eşzamanlı olarak uzaktan öğrenmenin içerik, zaman ve mekan esnekliği getirmesi iş dünyası için değerli bir çözüm olarak ortaya çıkmıştır.

Müşterilerimizin bilişim ve iletişim teknolojileri ile ilgili, kuruluştan işletimine kadar geçen süreçte güvenilir bir yardımcısı ve danışmanı olarak, hem ihtiyaçların en güncel ürün ve hizmetlerle karşılanması hem de kendi işlerine olan dikkatlerini dağıtmadan verimliliklerini artırmalarını dünyadaki en yaygın ve kendi alanlarında bir numara olan üreticilerin deneyim ve işbirliği ile gerçekleştirmekteyiz. Ağırlıklı olarak kamu ve eğitim sektörleri başta olmak üzere tüm sektörlere tedarik ve hizmet vermektedir.

İşimiz hem müşterilerimizi hem de firmamızı daha ileriye taşımaktır bunun için kendimizi sürekli yenilememiz gerektiğini biliyoruz. İşimize karşı en büyük sorumluluğumuz değişen şartlar ve gelişen teknoloji ile her zaman daha iyiye ulaşmak üzere yenilenmektir.

Şirketimizin yapısı emek yoğun olup, ortakları aynı zamanda çalışanlarıdır.

 

Misyonumuz

Bilişim ve İletişim Teknolojileri alanında güvenilir bir tedarikçi ve servis sağlayıcı şirket olarak, müşterilerimizin verimliliğini arttırmak, her alanda katma değer elde etmelerini sağlayarak, hizmetlerimizi; müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla birlikte tüm yurt çapında yaygınlaştırmak, istihdam yaratmak ve ülke ekonomisine katkıda bulunmaktır.

 

Vizyonumuz

Bilişim ve İletişim Teknolojileri alanında güvenilir ve önder bir tedarikçi ve servis sağlayıcı şirket olmak, hizmetlerimizi, müşterilerimiz ve iş ortaklarımız ile birlikte tüm Türkiye çapında kaliteli ve verimli bir şekilde yaygınlaştırarak uygulamaktır.

 

Kalite Politikamız
 • Müşterilerimizin beklenti ve gereksinimlerini iyi analiz etmek, bu beklenti ve gereksinimlere en etkin ve yaratıcı çözümleri uygun maliyetle, zamanında, hızlı ve kaliteli servis hizmeti vererek, müşteri memnuniyeti ve güveni sağlamak.
 • Ekip ruhu ve ekip çalışması anlayışını şirket kültürümüzün temel unsurlarından biri olarak görüp, çalışanların karşılaşacakları zorluklarda inisiyatif kullanmalarını sağlamak, mutlu, uzun süreli, paylaşımcı ve katılımcı bir çalışma ortamı yaratmak.
 • Sektördeki yenilikleri takip etmek, bütün çalışanları ile birlikte kendisini sürekli geliştirerek kaliteli hizmet ve ürün sağlamak.
 • Çalışanları ve müşterileri ile tüm ilişkilerini karşılıklı güven, dürüstlük ve açıklık ilkesine bağlı olarak inşa etmek, eleştiri ve değişime açık olmak.
 • Personelimizin bilgi düzeyini, performans ve verimliliğini sürekli arttırmak ve kariyer temin etmek.
 • Doğaya, kültürel değerlere saygı duymak ve katkıda bulunmak.
İlkelerimiz
 • Topluma ve insanlara karşı dürüstlük,
 • İnsana ve yarattığı değerlere saygı,
 • Olumlu yaklaşım ve başarma inancı,
 • Eleştri ve değişime açık olmak,
 • Ekip çalışmasına güvan,
 • Yaratıcılık ve özgün düşünce,
 • Çalışkanlık ve güler yüzlülük,
 • Doğaya ve kültürel değerlere saygı ve katkı…

 

 

Leave a Comment